Teslimat & İade Koşulları

Alıcının internet sitesi üzerinde belirttiği teslimat adresine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa, paketlenmiş ve sağlam olarak yurt içi en geç 1 - 2 hafta içinde kargoya verilir, zorunluluk arz eden hallerde bu süre uzayabilir.Busürenin uzaması durumunda müşteri yazılı olarak bilgilendirilir.

Ürün, alıcıdan başka bir kişi/kuruluşa teslim edilecek ise, teslim edilecek kişi/kuruluşun teslimatı kabul etmemesinden satıcı sorumlu tutulamaz. 

Alıcı kargo bilgilerini eksiksiz ve doğru vermekle yükümlüdür.

Alıcının hatalı olarak verdiği bilgiler nedeniyle kargonun iadesinden Davetiye Buketi sorumlu tutulamaz.

Alıcı kargo paketine yazılması için telefon numarasını ve alıcının ismini vermelidir.

Müşterilerimizin paketi teslim alırken açarak ürünlerin zarar görmediğini kontrol etmesi gerekmektedir. Dikkat edilmemesi halinde paketinizin size sağlam ulaştırıldığı kabul edilir. 

Paket ve ürün zarar görmüş ise mutlaka kargo görevlisine tutanak tutturularak ürünün teslim alınmaması gerekmekte ve Davetiye Buketi Yetkilileriyle  iletişim kurulması gerekmektedir. Tutanak tutturulmadan alınmış hasarlı ürünler firmamızca ve kargo firmasında sağlam ulaştığı kabul edilmektedir.

Kargonun alıcıya ulaşamaması durumunda bıraktığı 3. şahıslar firmamız bilgisi dışında olacağından bu durumdan firmamız sorumlu tutulamaz.

Kargo firmasının alıcıya verilen adresten ulaşamaması, teslim yerinde bulamaması gibi konulardan firmamız sorumlu değildir. Kargo firmaları 1. kez uğramadan sonra 2. kez uğrama yapmamaktadırlar. Bu durumda ürünlerin şubeden alınması gerekmektedir. 

Kargoda yaşanabilecek gecikmeler firmamız sorumluluğunda değildir.

Firmamız kargo bilgilerini talep edildiğinde vermekle yükümlüdür.

Teslimat yapılacak yerde kargo şubesinin bulunmaması nedeniyle alıcının merkezi kargo şubesine çağrılması firmamız sorumluluğunda değildir. Kargolar köylere taşıma yapmamaktadır. Tereddütünüz var ise sipariş vermeden önce firmamızdan konuyla ilgili bilgi alabilirsiniz.

Ürünün zamanında ulaşmaması durumunda iletişim numaralarımızda bize ulaşılarak paketin takibi yapabilisiniz.

Yurtdışı gönderileri Kargo firmaları ve PTT kargo ile yapılmaktadır. Fiyatları, teslim sürelerin ilgili firmanın web sitesinden detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Yurt içi kargo fiyatları yurtdışı için asla geçerli sayılamaz.

Türkiye sınırlarından çıkan kargonun  bazen ulaşan ülke gümrüğünde incelemeye tabi tutularak vergi çıkartılabilir. Bu durumda bizimle ödeme yapmadan irtibat kurunuz. Bu durumlardan firmamız sorumlu tutulamaz.

Siparişlerinizi kargoda yaşanabilecek gecikmeleri göz önüne alarak önceden veriniz.

İADE KOŞULLARI

İade Politikası
DaveiyeBuketi ürün gamında bulunan tüm ürünler kişiye özel ve belirli sayıda üretilen ürünlerdir. Siparişinizden önce son kez onay alındıktan sonra üretilir ve hazır halde teslim edilir.
Bu ürünler başka kişiler için kullanılamazlar ve stoklanamazlar. Bu yüzden kişiye özel üretilen ürünlerin iadesi yapılmamaktadır.

Kargo Özel Durumları
Üretimden çıkan kişiye özel ürünlerimiz sizlere gönderilmeden önce fotoğraflanarak size gönderilmektedir. Tüm kargo paketlerimiz test edilmiş ve sorunsuz şekilde adreslerine ulaşmıştır. Kargo firmalarının taşıma sırasında oluşturabileceği yırtılma, ıslanma veya kaybolma durumlarından firmamız sorumlu değildir